Polecane produkty

Ansercoll PUR 2K, dwuskładnikowy klej do parkietu

Ansercoll

Klej został zaprojektowany głównie do klejenia podłóg z bambusa, drewna egzotycznego i tradycyjnego, materiałów drewnopochodnych (płyta OSB i wiórowa, korek), desek i parkietu lakierowanego do wszystkich podłoży stosowanych w budownictwie. Doskonale klei ciężkie kasety drewniane, styropian, terakotę oraz tkaniny. Nie powoduje przebarwień drewna. Tworzy elastyczną spoinę o pełnej wytrzymałości już po 24 h.

Farby poliwinylowe do dachów i ogrodzeń

Emalia poliwy

Farba poliwinylowa przeznaczona jest do bezpośredniego malowania konstrukcji i blach ocynkowanych (dachy, bramy, ogrodzenia, rynny, parapety) w celu ochrony przed korozją i w celu dekoracyjnym. Służy również do zabezpieczania powierzchni stalowych i z aluminium oraz elementów budowlanych z drewna, tynku, betonu. Farba oparta jest na chemoodpornej żywicy poliwinylowej szczególnie rekomendowanej do zabezpieczania powierzchni ocynkowanych.Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki

Ansercoll

Wśród oferowanego asortymentu znajdują się m.in.: aceton, benzyna ekstrakcyjna oraz lakowa, nitro, ksylen, rozpuszczalnik ekstra, terpentyna balsamiczna. Poza tymi najbardziej popularnymi rozpuszczalnikami posiadamy również produkty specjalistyczne przeznaczone do poligrafii (cykloheksanon, IPA), rozpuszczalniki do różnych farb (epoksydowy, ftalowy, poliwinylowy) lakierów oraz klejów.